Spolupráce s personální agenturou

Spolupráce s personální agenturou

Při mé práci s klienty jsem si ověřil, jak důležitá je pro ně jejich práce, ať už jsou v ní jako zaměstnanci, nebo podnikatelé. Práce, která je naplňuje, jsou v ní spokojeni a přináší jim náležité finanční ohodnocení, díky kterému si následně tvoří zdroje pro splnění všech svých cílů. Na schůzkách s klienty ovšem zjišťuji, že tomu tak často není.

Proto jsem navázal spolupráci s paní Janou Wollmannovou z personální agentury Disponero s.r.o. A proč právě Jana Wollmannová? Její práce je pro ni posláním a stejně jako pro mě je i pro ni spokojenost jejich klientů na prvním místě. Níže tedy pár slov o ní.

Jana Wollmannová – HR Consultant Senior – spol. DISPONERO s.r.o.

„Moje práce v oblasti personalistiky a lidských zdrojů je pro mě vášní, které se ráda věnuji a snažím se najít vhodné pracovní příležitosti pro kandidáty a klienty a cílem je souhra a spokojenost. Jsem moc ráda, že se mně to daří již řadu let a těším se na další výzvy, které ráda zdolávám.“

Kontaktní údaje

LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/jana-wollmannová

T.č.: +420 603 848 465

Email: jana.wollmannova@disponero.cz

Adresa: DISPONERO s.r.o. - 1. máje 59, 460 07 Liberec

Pokud tedy přemýšlíte o změně zaměstnání a chcete se pobavit o možnostech na současném trhu práce , nebo naopak nějaké zaměstnance hledáte, určitě se na ni obraťte.Chci se dozvědět více →

Jmenuji se David Tvrzník a jsem profesionální finanční poradce

Mým cílem je dlouhodobá spolupráce s klienty, kdy řeším jejich finance komplexně jako celek. Na pravidelných schůzkách jim pak dokáži přesně změřit, o kolik se za dobu naší spolupráce jejich majetek zhodnotil. K tomu je potřeba ještě podotknout, že tato služba je pro klienty zcela zdarma, že mi klienti za tuto službu neplatí.

Více informací →

Zpráva s varováním

No more submissions are permitted.