Jmenuji se
David Tvrzník

a jsem profesionální finanční poradce

Kdo jsem

Od stavebnictví ke komplexnímu majetkovému poradenství

Do světa financí jsem vstoupil ve svých 48 letech. V té době jsem řešil změnu v zaměstnání, a zvažoval, co dál. Zda zůstat ve stavebnictví, ve kterém jsem se pohyboval více než 25 let, nebo začít někde úplně od začátku. A nebylo to vůbec jednoduché rozhodování. Tehdy mi můj kamarád poradil, abych to probral i se svým finančním poradcem, se kterým jsem spolupracoval již několik let. Dodnes nezapomenu na to, co mi tenkrát řekl: “Umíš si představit nějaké jiné podnikání, kde máš prakticky neomezený potenciál, který každým rokem roste, kde lidé za tuto službu nic neplatí, a kde jim dokážeš ušetřit, a hlavně vydělat, nemalé peníze, které si pak můžou užít podle svých představ? Vždyť přece tuto službu znáš a sám ji využíváš“.  Byla to pravda. A od tohoto uvědomění už pak bylo rozhodování mnohem jednodušší. Dnes, s odstupem času, si to uvědomuji ještě mnohem víc. Mnohem víc vnímám, jak dokáži pozitivně ovlivnit život mých klientů. Zároveň si také ale uvědomuji tu obrovskou odpovědnost, kterou moje práce obnáší.

 

Zpočátku jsem se soustředil pouze na osobní finance klientů, ale s rostoucími zkušenostmi mi začalo dávat smysl věnovat se komplexnímu majetkovému poradenství. Pochopil jsem, jak důležité je pro klienty budování a správa celého jejich majetku. Abych byl pro ně schopný zajistit službu opravdu komplexní a na špičkové úrovni, začal jsem budovat vlastní poradenskou kancelář dinvest, kterou vám chci tímto představit. V této pro své klienty zajišťuji služby v oblasti financování bydlení, investic, kompletního pojištění, až po poradenství v oblasti realitního trhu, účetnictví, daní, právních služeb nebo také v oblasti developerských projektů.

Ze všech zmíněných bych chtěl vyzdvihnout poradenství v oblasti realit, které vnímám pro mé klienty jako zásadní, s ohledem na důležitost bydlení pro každého člověka, a také s ohledem na současný vývoj na realitním trhu a rychlý nárůst cen nemovitostí. S klienty řeším jak nemovitosti na bydlení, tak i investiční nebo k podnikání, a to při jejich nákupu, prodej,  ale i dlouhodobé správě.   Pro zajištění maximální kvality se mi osvědčila spolupráce s realitní divizí společnosti 4fin, ale také s realitními kancelářemi Triáda s.r.o., První Turnovská s.r.o. nebo s realitní kanceláří p. Brezara.

A jaké jsou mé plány v komplexním majetkovém poradenství do budoucna? Pracuji na doplnění mého týmu o dva zkušené koncipienty, se kterými chci ještě zvýšit úroveň a kvalitu poskytovaných služeb, a společně spolupracovat na nových projektech, které připravuji.  Chci se soustředit na ještě užší spolupráci s realitními kancelářemi, kde vnímám velkou příležitost získat nemalé výhody pro mé klienty.  Také se podílím na několika developerských projektech, ve kterých chci pro mé klienty, a nejen pro ně, připravit zajímavé možnosti moderního bydlení.

Zaujal někoho z Vás můj komplexní přístup k financím? Určitě mě kontaktujte, už teď se těším na naše setkání a spolupráci.

4 roky působím v ČR a SR
100+ klientů, teří mi důvěřují
15 mil. jsem ušetřil klientům na hypotékách

Stále se učím tak, abych Vám
mohl poskytnout ty nejlepší možné služby.

Úspěšně jsem dokončil 4. stupně poradenské certifikace EFPA

 

 

 

Začátek nebyl vůbec jednoduchý, byl jsem na začátku velice širokého a obsáhlého oboru, v kterém se člověk musí neustále učit a vzdělávat, V oboru, který se neustále mění a vyvíjí. K tomu jsem samozřejmě také musel začít učit komunikovat a to jak s klienty tak i s kolegy. Opravdu to nebylo jednoduché, ale Dnes už vím, že jsem udělal dobře. A čím déle jsem v oboru, tím více si uvědomuji, jak můžu klientům ovlivnit jejich život a život jejich blízkých. Uvědomuji si to co mě na začátku ani nenapadlo, a to moji velikou odpovědnost za život mých klientů, za to, že si budou plnit svoje sny a že je nepřekvapí žádná neočekávaná událost. Proto mě dává smysl komplexní finanční poradenství - komplexní správa majetku. Mým cílem je dlouhodobá spolupráce s klienty, kdy řeším zprávu jejich majetku a na pravidelných schůzkách jim pak jsem schopný přesně změřit, o kolik se za dobu naší spolupráce jejich majetek zhodnotil.

 

Zpráva s varováním

No more submissions are permitted.